BRONAX-BUD

Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja SPIDERvent

Klimatyzacja to proces dostosowania temperatury, wilgotności, czystości i dystrybucji powietrza.

Możemy ją podzielić na:

Pełna – zapewniająca utrzymanie w pomieszczeniu wentylowanym żądanych, regulowanych automatycznie parametrów mikroklimatu, niezależnie od warunków zewnętrznych i wewnętrznych,

Komfortu – zapewniająca co najmniej żądaną temperaturę powietrza w pomieszczeniu przez cały rok. Temperatura powietrza w pomieszczeniu jest regulowana automatycznie, przez odpowiednie do potrzeb działanie nagrzewnicy lub chłodnicy powietrza nawiewanego.

Nasza rozbudowana oferta obejmuje zarówno jeden, jak i drugi sposób zapewnienia użytkownikom odpowiednich warunków do mieszkania, pracy, czy wypoczynku.

Zadania te realizujemy przy współpracy naszych Partnerów handlowych oferujących renomowane produkty o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku. Są to w szczególności marki: FLOPSYSTEMDAIKINLGFUJIMITSUBISHI.

W tym miejscu chcemy jedynie przybliżyć Państwu nasze możliwości realizacyjne i zwrócić uwagę na niektóre produkty, natomiast wszelkie szczegóły można znaleźć na stronach naszych Partnerów.

 • Rekuperacja - SPIDERvent

  To nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala stworzyć skuteczny system wentylacji mieszkań przy znacznej redukcji kosztów nie tylko samych urządzeń, ale przede wszystkim montażu i instalacji.

 • Naścienne

  Klimatyzatory pokojowe SPLIT i MULTI SPLIT (RAC)

  Najpopularniejszymi urządzeniami klimatyzacyjnymi dla pomieszczeń mieszkalnych, a w wielu przypadkach takze biurowych i handlowych, są klimatyzatory typu SPLIT i MULTI SPLIT z jednostkami wewnętrznymi różnych typów (RAC)

 • Naścienne duża moc

  Klimatyzatory komercyjne (SAC, PAC)

  Jednostki wewnętrzne klimatyzatorów o specjalnym przeznaczeniu, w branży najczęściej zwane komercyjnymi (Commercial, SAC lub PAC - Packaged Air Conditioners)...

 • Klimatyzacja instytucjonalna

  Klimatyzacja instytucjonalna to instalacja zapewniająca odpowiedni komfort cieplny w całych budynkach lub dużych ich obszarach.

 • Cennik usług i zamawianie urządzeń

  Zasady wyceny montażu urządzeń typu SPLIT i MULTI-SPLIT. Oferujemy montaż klimatyzacji w rejonie: Wrocław, Opole i ich okolice. Wszystkie klimatyzatory wymagają instalacji przez wykwalifikowanych monterów.

  • W ramach świadczonych usług termomodernizacyjnych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz na podstawie posiadanych uprawnień projektowych oferujemy szeroki zakres dostaw i montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz poprawę efektywności energetycznej dla budynków i lokali.

  • Wrocław, Opole, Legnica, Kłodzko, Ząbkowice Śl., Bystrzyca Kł., Polanica Zdr., Duszniki Zdr., Kudowa Zdr., Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Głuszyca, Nowa Ruda, Łagiewniki, Strzelin, Ziębice, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork, Olesno

  • Oprócz wykonawstwa również oferujemy pomoc w procedurach uzyskania dofinansowania w realizacjach takich jak termomodernizacje budynków, wykonanie wentylacji i klimatyzacji. 

 • BRONAX-BUD sp. z o. o.

  53-125 Wrocław, al. Kasztanowa 18-20/111

  e-mail: biuro@bronax-bud.pl

  tel.: 71 710 96 96, fax: 74 871 84 00,
  kom. 696 29 82 15, kom. 604 27 83 49

Script logo Design logo
Na górę