BRONAX-BUD

Pompa K18 zainstalowana !!!

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa o zainstalowaniu przez naszą firmę pierwszej w Polsce komercyjnej pompy ciepła K18 !!!

Obiekt - dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m2 - znajduje się na Górnym Śląsku, w kameralnym otoczeniu lasu i okolicznych domów jednorodzinnych.

Warto wspomnieć, że realizacja została wsparta dotacją w wysokości ok. 20% wartości inwestycji ze środków WFOŚiGW w Katowicach w ramach pilotażowego programu likwidacji niskiej emisji.

Sukcesywnie będziemy dzielić się z Państwem informacjami nt. eksploatacji pompy.

  • W ramach świadczonych usług termomodernizacyjnych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz na podstawie posiadanych uprawnień projektowych oferujemy szeroki zakres dostaw i montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz poprawę efektywności energetycznej dla budynków i lokali.

  • Wrocław, Opole, Legnica, Kłodzko, Ząbkowice Śl., Bystrzyca Kł., Polanica Zdr., Duszniki Zdr., Kudowa Zdr., Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Głuszyca, Nowa Ruda, Łagiewniki, Strzelin, Ziębice, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Kluczbork, Olesno

  • Oprócz wykonawstwa również oferujemy pomoc w procedurach uzyskania dofinansowania w realizacjach takich jak termomodernizacje budynków, wykonanie wentylacji i klimatyzacji. 

 • BRONAX-BUD sp. z o. o.

  53-125 Wrocław, al. Kasztanowa 18-20/111

  e-mail: biuro@bronax-bud.pl

  tel.: 71 710 96 96, fax: 74 871 84 00,
  kom. 696 29 82 15, kom. 604 27 83 49

Script logo Design logo
Na górę